WAKACJE - WŁOCHY - Riwiera Adriatycka i nie tylko - relacje.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kordi
    Drive
    • 2008
    • 67

    Na koniec jeszcze jeden kamyczek do dyskusji.

    Na kempingi "opłaca się" jechać przy wieloosobowej rodzinie, np.: 2+2 lub 2+3 - wtedy cena na osobę nie wychodzi przyzwoicie.
    Co do poza sezonem - należy rozumieć okres np. pierwsze dwa tygodnie wakacji lub ostatnie dwa. Dla przykładu - dwa tygodnie na kempingu Ca' Savio (włochy, adriatyk, wysoki standard, super basen) w namiocie dla 4-5 osobowej rodziny to koszt: ok. .3200 zł za pobyt za rodzinę. W podobnej cenie jest też np. Vigna Sul Mar (Adriatyk) - 3,000 zł lub Rubicon (Rimini) - 3.500 zł czy Park Albatros (toskania) - 3.500. Dodam też, że w przedsprzedaży te kempingi były tańsze o ok. 20-30%. Czasami można złowić "perełkę" np. tydzień w domku w wakacje za ok. 1700 zł (za domek). Ważną zaletą dla mnie jest możliwość spędzenia wakacji na kilku kempingach w ciągu wyjazdu i zobaczenia kilku miejsc - zwykle w trakcie 2 tygodniowego pobytu jesteśmy na 2-3 kempingach.

    Ale oczywiście nikt nie zmusza do takiego spędzenia wakacji.

    Co do szukania kempingów i informacji - to oczywiście fora internetowe (np. gazeta.pl) i strony operatorów: vacansoleil.pl, selectcamp.pl, selectholidays.pl. Jest jeszcze eurocamp.pl - ale oni sa wyraźnie droźsi w sezonie i nie ma możliwości rezerwacji on-line.

    Komentarz

    • looker
      RS
      • 2008
      • 1886
      • Octavia II (1Z3)
      • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

      Zamieszczone przez PAOLO ESCO
      Wakacje 2016 :!:

      Rezerwacje dokonane:
      - Camping Vigna Sul Mar 20-30.08 http://www.campingvignasulmar.it/en/photo.php
      Jeśli ktoś się wybiera do Włoch to proszę dopisać termin i miejsce
      Proszę bardzo :-)
      - Camping Baia Verde, Jez. Garda, 17.08 - 27.08.2016r., 2 auta (1x OIIRS, 1x Toyota Verso)

      Może mały spocik "w pół drogi" "PAOLO ESCO" ? :szeroki_usmiech
      OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
      SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

      Komentarz

      • tomcy
        Drive
        • 2010
        • 73
        • Octavia II (1Z3)
        • BLF 1.6 FSI 115 KM

        Nam też się spodobało na kampingach - ale ceny nawet w przedsprzedaży są jakie są - dlatego będziemy spakowani i czekali na okazję gdyż w 2016 wchodzi tylko w grę sierpień

        Komentarz

        • howard
          Rider
          • 2014
          • 255

          Mam pytanie czy był ktoś może w okolicach Bibone i jest w stanie polecić jakieś fajne kwatery
          Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

          Komentarz

          • PAOLO ESCO
            RS
            • 2009
            • 6626
            • Volkswagen
            • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

            Zamieszczone przez looker
            Camping Baia Verde
            fajna baza wypadowa. "Mniej turystów" za to ładniejsze widoki i więcej "natury". Jak wrócisz to ... wiadomo - zdajesz relację, bo ja mam ochotę za rok nad Gardę znów pojechać ... tz w 2017 r. bo 2016 już jest "połapany" :wink:

            Zamieszczone przez looker
            Może mały spocik "w pół drogi"
            chyba się nie spotkamy :roll:

            Ja startuję w dwóch terminach do Włoch:
            - Camping Europa Cavallino 24.06 -08.07 http://www.campingeuropa..../acquapark.html
            - Camping Vigna Sul Mar 20-30.08 http://www.campingvignasulmar.it/en/photo.php

            Jedziemy na 4 auta (potwierdzone)... choć chętnych było tyle, że musiało by jechać 10 samochodów ale kto wie... jak ktoś ma ochotę zabrać się z nami na Camping Vigna Sul Mar w terminie 20-30.08 to mogę jeszcze podać namiary do rezerwacji.

            Zamieszczone przez howard
            czy był ktoś może w okolicach Bibione
            byłem, ale w okolicach Caorle "to po sąsiedzku".
            Zamieszczone przez howard
            fajne kwatery
            kwatery we Włoszech? Tam się jedzie na campingi...
            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

            Komentarz

            • looker
              RS
              • 2008
              • 1886
              • Octavia II (1Z3)
              • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

              Zamieszczone przez PAOLO ESCO
              chyba się nie spotkamy :roll:

              Ja startuję w dwóch terminach do Włoch:
              - Camping Vigna Sul Mar 20-30.08 http://www.campingvignasulmar.it/en/photo.php
              Miałem właśnie na myśli ten wasz drugi termin. My planujemy wypad nad morze więc ew. wtedy... Ew. zawsze wy możecie zechcieć "wpaść" na chwilkę nad jezioro dla odmiany ;-)
              OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
              SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

              Komentarz

              • sazad
                RS
                • 2008
                • 1520
                • Rapid Spaceback (NH1)

                Co sądzicie o ostatnich zamieszkach na przełęczy Brenner i ogólnej sytuacji związanej z napływem zwiększonej ilości emigrantów do Włoch w kontekście tegorocznych wakacji? Ja mam rezerwację w eurocamp (2 lokalizacje w Toskani) od 20.08 do 03.09 i z co raz większą obawą patrzę na to co się dzieje. Planowałem jechac z Gdyni przez Niemcy, Austrię i właśnie Brenner, ale chyba wybiorę drogę przez Polskę, Czechy, Austrię w kierunku Wenecji i dalej do Toskanii.
                Sebastian

                Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                Komentarz

                • PAOLO ESCO
                  RS
                  • 2009
                  • 6626
                  • Volkswagen
                  • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                  Zamieszczone przez sazad
                  chyba wybiorę drogę przez Polskę, Czechy, Austrię w kierunku Wenecji i dalej do Toskanii.
                  ja właśnie jadę tą trasą na koniec czerwca do Włoch (dokładnie to Praga-Czeskie Budejowice-Linz-Salzburg-Villach-Cavallino Treporti-Wenecja) - okolice Wenecji. 2 lata temu wracałem z Toskanii (Park Albatros) właśnie przez Brenner. Trasa jest mi znana. Jak coś to ew. mogę służyć jakimiś wskazówkami :wink:
                  Co do muslimów, to Włosi i Austriacy nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek zamieszki ... w przeciwnym razie ruch turystyczny w tych krajach natychmiast ustanie a to doprowadzi do załamania u nich rynku świadczącego usługi turystyczne...
                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                  Komentarz

                  • sazad
                    RS
                    • 2008
                    • 1520
                    • Rapid Spaceback (NH1)

                    PAOLO ESCO, ja w Albatrosie byłem w zeszłym roku i w tym roku też jedziemy na tydzień, drugi to Figline Valdarno, Norcenni Girasole Club bliżej Florencji. Też mi się tak wdaje, że ewentualne zamieszki odbiją się na branży turystycznej, ale już widać, że po zamknięciu szlaku bałkańskiego emigranci szturmują Libię by dostać się do Włoch http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ka,635169.html
                    Sebastian

                    Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                    www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                    Komentarz

                    • PAOLO ESCO
                      RS
                      • 2009
                      • 6626
                      • Volkswagen
                      • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                      Austria wprowadza policję i wojsko na granicę z Węgrami ( a tacy multi-kulti byli i wyśmiewali się z Orbana :twisted: ) i rozpoczyna wzmożone kontrole graniczne.
                      Włosi, z wyjątkiem lewactwa, które jest psychicznie tolerancyjne i otwarte na multi-kulti, nie są otwarci na muslimską dzicz i nie będą się patyczkować i bawić w dyplomację ... Mnie osobiście dziwi fakt że przejścia na polskiej zachodniej granicy nie zostały obsadzone ponownie celnikami i policją ... soryyy ale w chwili obecnej największe zagrożenie idzie od Niemiec i mam tutaj na myśli muzułmańską dzicz (bo inaczej tego nie idzie nazwać). Niestety należy się spodziewać że w przeciągu najbliższego okresu coś musi "walnąć" ... i wiadomo już gdzie - Frnacja, Niemcy, państawa beneluxu ... lewacka skandynawia - tam to dopiero jest obłęd!.
                      Za to Czesi są nawet bardziej nie tolerancyjni wobec muslimów niż Polacy ale to dla nas dobrze :diabelski_usmiech

                      Wracając do tematu, zmieniłem trochę trasę: Praga-Czeskie Budejowice-Linz-Spital am Pyrn - (płatny tunel Bosruck) - Liezen-Judenburg-Klagenfurt-Villach-Cavallino Treporti-Wenecja. Omijam Salzburg oraz przełęcz Sant Michel - niby dalej jakieś 20km ale: nie wpinam się w ciąg samochodów jadących trasą Niemcy-Austria-Włochy, omijam wysokie góry i jadę "spokojniejszą" trasą gdzie mam więcej miejsc na odpoczynek no i stacje z "normalną" ceną paliwa a nie tą z autostrad ... w chwili obecnej ropa 1L = 0,990 / 1.002 euro , benzyna 1L= 1,23 euro(OMV) więc chyba warto :wink:
                      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                      Komentarz

                      • sazad
                        RS
                        • 2008
                        • 1520
                        • Rapid Spaceback (NH1)

                        PAOLO ESCO, muszę zobaczyc jak to czasowo wygląda, kiedy jedziesz?

                        [ Dodano: Wto 26 Kwi, 16 11:28 ]
                        Będziesz na spocie w Fojutowie?
                        Sebastian

                        Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                        www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                        Komentarz

                        • PAOLO ESCO
                          RS
                          • 2009
                          • 6626
                          • Volkswagen
                          • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                          Zamieszczone przez sazad
                          kiedy jedziesz?
                          23 czerwca (pierwszy wyjazd) startuję na Czeskie Budejowice - spanko w hotelu Vyssi Brot a 24 czerwca kierunek Austria-Włochy.
                          Zamieszczone przez sazad
                          Będziesz na spocie w Fojutowie?
                          :niewiem niestety nie, choć chciałbym ale po pierwsze biorę udział w ćwiczeniu Anakonda 2016 i mam "zaplanowany" wcześniejszy wyjazd na poligon ... po drugie żona ma w "Boże Ciało" służbowy wyjazd do Łukęcina więc... :?
                          Zamieszczone przez sazad
                          muszę zobaczyć jak to czasowo wygląda
                          patrzyłem na czasowe wyliczanki:
                          1. trasa Ceske Budejowice-Linz-Knittenfeld-Judenburg-Klagenfurt-Villach: 435km +/- 5,30h - UWAGA: nie omijać płatnego tunelu obok Spital am Pyrn i nie kierować się na "skrót" na Trieben ... przetestowałem swojego czasu i NIE POLECAM ... no chyba że ktoś lubi jeździć nad przepaścią i katować auto pod górę ... :?
                          2. trasa Ceske Budejowice-Linz-Salzburg-Villach: 413km +/- 4,40h

                          różnica +- 20 km (żadna) i niby 50 minut ... ale trzeba uwzględnić przejazd przez Salzburg, góry i stanie na przełęczy Sant Michel ... której się nie ominie (no można ale to trasa dla masochistów) ... :szeroki_usmiech

                          [ Dodano: Wto 26 Kwi, 16 11:55 ]
                          Zamieszczone przez sazad
                          kiedy jedziesz?
                          Ty jedziesz 20 sierpnia a ja też 20 sierpnia - Camping Vigna Sul Mar ( drugi wyjazd) - jadę za Wenecję do Comacchio ... czyli będziemy "lecieli" w tym samym kierunku :P


                          No to mała aktualizacja:

                          PAOLO ESCO - Camping Europa Cavallino 24.06 -08.07 (4 samochody... tylko 4 bo więcej miejsc wolnych nie było w tym czasie a chętnych było na 8 pojazdów ... :shock: ); - Camping Vigna Sul Mar 20-30.08
                          sazad - Toskania od 20.08 do 03.09
                          looker - Camping Baia Verde, Jez. Garda, 17.08 - 27.08.2016r

                          Ktoś jeszcze? Jak tak to proszę się dopisywać :hmm
                          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                          Komentarz

                          • sazad
                            RS
                            • 2008
                            • 1520
                            • Rapid Spaceback (NH1)

                            tak jak patrzę to dla nas jest najlepsza trasa Brno, Wiedeń, Graz, Villach, Udine, Bolonia itd.

                            Sebastian

                            Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                            www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                            Komentarz

                            • PAOLO ESCO
                              RS
                              • 2009
                              • 6626
                              • Volkswagen
                              • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                              Zamieszczone przez sazad
                              dla nas jest najlepsza trasa
                              zgadza się, to chyba optymalna trasa i nie ma co kombinować. Licz się z tym, że odcinek Ostrawa-Brno-wiedeń-Graz trochę zatłoczony będzie samochodami.
                              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                              Komentarz

                              • sazad
                                RS
                                • 2008
                                • 1520
                                • Rapid Spaceback (NH1)

                                PAOLO ESCO, w Graz planuję nocleg (będzie jakieś 1200 km od domu) http://www.ibis.com/pl/hotel-5107-ib...ty/index.shtml
                                Sebastian

                                Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                Komentarz

                                • MarcinK.
                                  Drive
                                  • 2014
                                  • 50

                                  Proszę o opinię bardziej doświadczonych, modyfikować trasę - czy planować jak podpowiada google?

                                  https://www.google.pl/maps/dir/Wroc%C5%82aw/Norymberga,+Niemcy/Moniga+del+Garda,+Prowincja+Brescia,+W%C5%82ochy/@48.2989153,9.2865169,6z/am=t/data=!3m1!4b1!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x470fe9c2d4b58a bf:0xb70956aec205e0f5!2m2!1d17.0385376!2d51.107885 2!1m5!1m1!1s0x479f57aeb5b61cd3:0xdd5daf85a98c21b7! 2m2!1d11.07675!2d49.45203!1m5!1m1!1s0x478193d228b1 7e99:0x25c02283de923cb4!2m2!1d10.5346349!2d45.5266 444!3e0

                                  Komentarz

                                  • PAOLO ESCO
                                    RS
                                    • 2009
                                    • 6626
                                    • Volkswagen
                                    • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                    Zamieszczone przez MarcinK.
                                    czy planować jak podpowiada google?
                                    hmmm znam na pamięć tę trasę jak też trasę przez Czechy.
                                    Planuj lepiej przez http://www.viamichelin.pl/web/Mapy-plany - dokładniejsza i precyzyjniejsza, mniejsze przekłamania czasowe.

                                    Trasa od Wrocławia po Zgorzelec wiadomo, duży ruch. Potem od Zgorzelca aż do Norymberi względny spokój ale odcinek Norymberga-Ingolsztad-Monachium to jedna z głównych niemieckich autostrad i ruch tam jest naprawdę duży.
                                    Uważaj, żeby nawigacja nie poprowadziła Ciebie jadąc nad Gardę przez środek Monachium - bo to jedna z "opcji" - musisz kierować się na Salzburg, Włochy i dopiero po minięciu Monachium łapiesz kierunek na Innsbruck ! - tak jak pokazuje google ale musisz tego dopilnować i porównać z nawigacją.
                                    Ja osobiście proponuję na wysokości Hofa kierować się nie na autostradę nr 9 ale na autostradę nr 93 - kierunek Ratyzbona (mijasz zatłoczoną autostradę na Norrymbergę i Ingolstadt). Oczywiście to pocja możesz tak jechać jeżeli chcesz - jak widzisz czasowo i kilometrowo wychodzi na + no i masz mniej stresującą trasę :wink:
                                    Załączone pliki
                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                    Komentarz

                                    • MarcinK.
                                      Drive
                                      • 2014
                                      • 50

                                      PAOLO ESCO, Wielkie Dzięki! Myślę, że skorzystam z Twoich rad
                                      W moim przypadku wyjazd: 08/07 a powrót: 19/07 - to nasz pierwszy raz we Włoszech

                                      Komentarz

                                      • PAOLO ESCO
                                        RS
                                        • 2009
                                        • 6626
                                        • Volkswagen
                                        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                        Jak by co to pisz na PW albo podaj nr tel to zadzwonię i się wypytasz co i jak ... pamietaj zero stresu ... tylko RELAKS
                                        Jak zechcesz to podam Tobie namiar na stację BP lub OMV gdzie będziesz miał paliwo w cenie podobnej jak PL i nie będziesz musiał przepłacać na autostradzie a do tego to fajne miejsce na postój - McDonald itp...

                                        aha ... wracając do PL masz w tunelu przez Zgorzelcem po niemieckiej stronie ukryty fotoradar ... taki pożegnalny "prezent" od Niemców dla Polaków :evil:
                                        No i przestrzegam przed mocnym wciskaniem gazu w Austrii ... tam jest więcej aktywnych fotoradarów niż w PL ! do tego pomiary odcinkowe gdzie po kilku km na zatoczce stoi radiowóz z wpiętym laptopem w "sieć" a usłużny policay zaprasza zwolenników szybkiej jazdy na "pobocze" :twisted: Przekroczenie prędkości o 5 km jest "dozwolone" ale o 6 km NIE - i masz mandat...
                                        PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                        Komentarz

                                        • dudek_t
                                          L&K
                                          • 2008
                                          • 1421

                                          Na razie nie potrafię tak precyzyjnie jak Paolo ale pierwszy wyjazd 4.07-10.07 Schenna/Merano koło Bolzano.

                                          Komentarz

                                          • loru
                                            RS
                                            S_OCP Member
                                            • 2007
                                            • 4286
                                            • Octavia II (1Z3)
                                            • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                                            Hej podróżnicy
                                            To mój pierwszy wyjazd do Włoch w okolice Piza ( Cecina) wiec stresik jest, ale mam kilka pytań , trasa do Włoch będzie prawdopodobnie jechana na raz, powrotna planowana z noclegiem w okolicach Weneci
                                            - trasa
                                            1 - Wawa, Katowice, Ostrawa, Brno, Wiedeń, Graz, Wenecja, Bolonia, Florencja, Cecina
                                            1650km czas 16h
                                            2 - Wawa, Berlin, Lipsk, Norymberga, Monachium, Innsbruck, Werona, Modena, Bolonia, Florencja, Cecina
                                            1890km czas 17h
                                            Którą wybrać ewentualne jakieś inne sugestie ?

                                            - winiety gdzie w PL można je dostać ? ewentualnie gdzie po drodze je kupić ?
                                            - jakieś polecana na trasie stacje benzynowe ?
                                            - McDonald's to przypuszczam, że po drodze będą

                                            Ktoś ma jakiś polecany hotelik w okolicach Wenecji ? będziemy zwiedzać w drodze powrotnej i pewnie trzeba będzie się przespać .

                                            Jakieś inne polecane hotele/pensjonaty po drodze, gdzie można się zatrzymać na nockę ?

                                            Wszystkie inne sugestie i rady mile widziane.
                                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                            Komentarz

                                            • Kordi
                                              Drive
                                              • 2008
                                              • 67

                                              "Kilka razy" zdarzyło mi się jechać do Włoch i polecam trasę: Wawa - Brno - Graz - Udine - okolice Wenecji - Florencja - Toskania. Oczywiście bardzo wskazany jest nocleg i to nie za blisko od Polski (najlepiej Austria - np. okolice Grazu). 16 godzin na tą trasę jest mało realne.

                                              Winietki można kupić zwykle na granicy lub na każdej stacji zaraz za lub przed. W Polsce można je oczywiście kupić w Warszawie w PZMot Travel.

                                              Co do stacji to warto zatankować w Polsce pod korek a potem na ostatniej stacji w Austrii (warto zjechać z autostrady) - np. poszukaj IKEA Klagenfurt - obok niej jest całkiem niedroga stacja (chyba JET).

                                              Z McDonaldsami nie jest tak "różowo" po trasie. Generalnie są w Polsce. W Czechach nie widziałem. W Austrii jak już to bardzo lubisz - to polecam stację AGIP i Burger King w Klagenfurcie (przy autostradzie). Ja osobiście polecam obiadek w IKEA Klagenfurt (ceny zbliżone do Polskich - można sprawdzić - www.IKEA.at)

                                              Jedzie się przyjemnie, choć często sa roboty na drogach i policjanci.

                                              [ Dodano: Pią 27 Maj, 16 21:27 ]
                                              P.S. co do hoteli tranzytowych po drodze - polecam np. Oekotel Graz lub IBIS Graz.

                                              Komentarz

                                              • AdamB
                                                RS
                                                S_OCP Member
                                                • 2007
                                                • 8028
                                                • Octavia IV (NX3)
                                                • DKZA 2.0 TSI 190 KM

                                                Zamieszczone przez loru
                                                2 - Wawa, Berlin, Lipsk, Norymberga, Monachium, Innsbruck, Werona, Modena, Bolonia, Florencja, Cecina
                                                1890km czas 17h
                                                Którą wybrać ewentualne jakieś inne sugestie ?
                                                Nie przeginaj, większego koła nie dala się zrobić??

                                                Monachium, Norymberga , przecież w DE teraz nie jeździ się tak płynnie i szybko jak kiedyś. Jedź wersją pierwszą i bedzie OK.
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz

                                                • Wojti2
                                                  Ambiente
                                                  • 2015
                                                  • 124

                                                  loru,
                                                  Kiedy lecisz?
                                                  Ja za 2 tygodnie lecę pod Florencje.
                                                  Skoda Octavia Combi 2007 2.0 TDI PD MAN 140 KM - była
                                                  Skoda Octavia Combi 2010 2.0 TDI PD DSG 140 KM - była
                                                  Skoda Octavia Combi 2012 2.0 TDI CR MAN 140 KM - była.
                                                  Skoda Octavia Combi 2014 2.0 TDI CR MAN 150 KM - była.
                                                  Skoda Superb Combi 2016 2.0 TDI CR MAN 190 KM - jest

                                                  Komentarz

                                                  • sazad
                                                    RS
                                                    • 2008
                                                    • 1520
                                                    • Rapid Spaceback (NH1)

                                                    loru, ja planuję tutaj nocleg http://www.ibis.com/pl/hotel-5107-ib...ty/index.shtml tylko ze dopiero 19.08 wyjeżdżamy. Co do trasy to w zeszłym roku jechaliśmy z Gdyni przez niemcy, przełęcz Brenner i dalej do San Francesco (eurocamp Park Albatros) na Brenner mega korki - po noclegu w Monachium mieliśmy wedlug nawigacji o 15 być na miejscu a byliśmy przed 22. W tym roku jedziemy:
                                                    A1, Katowice, Ostrawa, Brno, Wiedeń, Graz, Wenecja, Bolonia, Florencja.
                                                    Sebastian

                                                    Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                                    www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...